Аналіз на гормони Т4

Ольга

21 листопада 2016, 21:28

відвідуємо ендокринолога

Днями була у ендокринолога в Альтравіте, зробили УЗД щитовидки - на кшталт норма. Призначив також здати ряд гормонів ТТГ, Т3 вільний, Т4 вільний, АТТГ, АТТП, крім цього кров і сечу на цукор. Лікар адекватний, ділової, сказав, що аналізи можна робити не обов'язково у них в клініці. Так що мої обстеження тривають ...

Читати повністю... Читати повністю Наталя

24 січня 2017, 19:44

Аналізи на гормони

Хто здавав аналізи на гормони і розбирається? У нас ТТГ в нормі, Т3 і Т4 трохи вище верхньої межі норми, а ось антитіла до тіреопероксідазе у нас 112, а межа 34. Це до ендокринолога? І ми тільки на вітрянку перехворіли, могло вплинути на результати?

Читати повністю...

Гіпотеріоз або високий ТТГ у вагітних

Дівчата, чи є такі ж як і я серед нас? Лікар ЖК призначила мені аналіз на ТТГ і Т4 вільний. Результат ТТГ -5,2 (перевищує норму), Т4-12. (Норма). Ендокринолог призначила еутірокс. П'ю вже близько місяця. В інтернеті начиталася, що при гіпотиреозі є ймовірність народження дурного дитини. Переживаю дуже за дитинку. Які наслідки від цього гормону?

Читати повністю...

Календар вагітності по тижнях

Ми розповімо вам реальні історії наших матусь, які пройшли через це або проходять прямо зараз!

Аналіз крові

Дівчатка, вчора отримала аналіз крові, все добре крім одного - щитовидка. Гормон вільний Т4 збільшений в два рази. Хто-небудь стикався з таким?

Читати повністю...

Зачаття

Обговоріть вашу тему в співтоваристві, дізнайтеся думку активних користувачів Бебіблога

Перейти до спільноти

Т4 вільний і ТТГ

Всім привіт. Підкажіть будь ласка хто в курсі, може хто то також стикався з цими гормонами. Загалом здала аналізи, ТТГ в нормі, Т4 вільний перевищено. Гінеколог толком нічого не пояснила. Записалася до ендокринолога тільки на березень. Чи небезпечно це? Переживаю ((

Читати повністю...

Підвищено гормон Т3

Дівчатка, приветик! Може є знаючі тут. Здала аналізи на гормони. ТТГ в нормі, Т4 теж в нормі, а ось Т3 вільний підвищений (4,88). Може у кого то була така проблема? Як лікувалися? Чи заважає цей показник овуляції?

Читати повністю... Читати повністю Євген

29 січня 2016, 19:05

Аналізи на гормони

Ендокринолог призначила мені здати кров на гормони - ТТГ, Т4 вільний і АТ-ТПО. У мене 18 тижнів. Хто знає ці аналізи можна здати в будь-який день циклу або в якийсь певний? Може прямо завтра з ранку сходити здати в Інвітро ?!

Читати повністю...

Гормони щитовидної залози

Була у мамолога зі скаргами на періодичний біль в грудях, після узі сказала що мастопатія, направила на аналізи гормонів, список великий і в тому числі є аналізи на гормони щитовидки (ТТГ, Т4 вільний, Т4 загальний, Т3 вільний, Т3 загальний) Питання стоїть так у чому, чи потрібно здавати всі ці щитовидні гормони? За ціною то виходить ого-го, у мене і так список з 8 інших гормонов.Вичітала що досить ТТГ і Т4 вільний, а вже якщо вони не в нормі, то тоді далі обстежитися. Хочеться зрозуміти які "Т" більш інформативні вільні або загальні?

Читати повністю... Читати повністю Ольга

28 листопада 2016, 16:14

Аналіз гормонів. Хочеться почути вашу думку.

Мої результати аналізу на гормони. Дівчата, дуже хочеться почути ваші думки. Чи можна завагітніти при таких результатах без лікування. Аналіз був зданий на 21д.ц. У дужках вказала референсні значення. Т4 вільний 11.7 (9.0-22.0) ТТГ 1.13 (0.4-4.0) Прогестерон 38.6 (7.0-56.6) Пролактин 640 (109-557)

Читати повністю... Читати повністю Olesya

7 жовтня 2016, 15:28

Т4св (гормон Т4 вільний) норма ??

Сьогодні забрала свій аналіз на гормони Т4 вільний на 17 тижні свідчення 21,7 пмоль / л як розцінюється? норма або підвищений? Дівчата, хто здавав подібний аналіз, підкажіть, що сказав лікар? До прийому ще кілька днів ... (ТТГ теж здавала в той же ранок, показання 1,6мкМЕ / мл)

Читати повністю...

Питання по гормонам

Дівчата, підкажіть. Коли краще (в які дні циклу) краще здавати аналізи на гормони? Гормони- тестостерон, ТТГ, Т3, Т4, естроген і прогестерон. І ще, а чи був у кого то підвищений прогестерон, як знижували?

Читати повністю... Читати повністю Тетяна

13 лютого 2016, 20:47

ТТГ

Всім здравствуйте.ми з синочком здали аналізи на гормони і ось що маємо: ТТГ 11.9, Т4 8.9.ттг сильно підвищений а Т4 навпаки трохи поніжен.узі щитовидки в норме.остальние аналізи в норме.я так розумію це гіпотереоз? Але в пологовому будинку скринінг брали на него.все добре било.может було у кого так? що лікар призначав? в понеділок тільки на прийом, а я до понеділка зійду з розуму! (може є тут знають в цій області люди підкажіть будь ласка при такому діагнозі гормони пожізнено п'ють? впливає це як на розумову здатність? а то начиталася в інеті тепер ...

Читати повністю... Читати повністю Анастасія

13 березня 2015 року, 7:57

Результати аналізів

Сходила з ранку в ЖК. Подивилася результати аналізів. Прийшли нарешті результати на інфекції. Все чисто, нічого не виявлено! УРА !!! Ще Г перевірив всі інші аналізи. Сказав все в нормі, ось тільки гемоглобін зашкалює. Ще немає результатів аналізів на гормони на 5-ий ДЦ. У середу йду здавати гормони на 21 ДЦ, в четвер гормон ТТГ і Т4 Ось так-то, виходимо на фінішну пряму. Залишилося здати всього-нічого і ......

Читати повністю... Читати повністю oxanatmb

26 вересня 2014 року, 16:47

Аналіз на гормони!

Дівчатка здрастуйте! Плануємо другу дитину. Звернулася до гінеколога, здала аналізи на інфекції, узі. Але на гормони він мені виписав тільки: TТГ, Т4, Т3. Переживаю, чому тільки ці. Овуляція своя, кожен цикл. На які гормони потрібно ще здати аналізи обов'язково?

Читати повністю...

Гормони першої фази, дівчатка допоможіть радою.

Дівчатка, потрібна допомога, хочемо з чоловіком поїхати в інше місто в цент репродуктології, хочу приїхати з аналізами на гормони, завтра 3 ДЦ раніше здавала ЛГ, ФСГ, естрадіол, пролактин, тестостерон, ДЕА сульфат, Т3, Т4, ТТГ і антитіла до ТТГ . Питання таке може ще щось здати, нічого не забула? :) На 3 ДЦ нормально здавати? Дякуємо...

Читати повністю... Читати повністю Юлія

4 грудня 2016, 21:49

ТТГ і Т4 вільний. Завищений ТТГ або варіант норми для планування? Що з ним робити?

Дівчатка, дорогі! Сьогодні на мене навалився прям шквал запитань. У вересні я вперше завагітніла, на терміні 4 тижні і 5 днів стався В. Ще до передбачуваної затримки у мене були виділення, що мажуть. ХГЧ НЕ подвоювався за 48 годин. А прогік на 14 дпо був 48нмоль / л. Може всьому виною прогік, може ще щось. Через 6 днів після В я здала аналізи на статеві гормони і гормони щитовидки. Все було в нормі, крім ТТГ він був 4,8 і Т4 23. Показавши лікаря ...

Читати повністю... Читати повністю Анюта

9 грудня 2015 року, 13:57

Підсумок мого обстеження

Вузли в щитовидці. І підвищений гормон ТТГ .. Від цього і уповільнений весь процес в організмі. Призначили пігулки допомагати щитовидці працювати швидше. Решта аналізи в нормі. Тиреотропного гормону виробляється гіпофізом і стимулює утворення гормонів щитовидної залози: Т3 - трийодтироніну і Т4 - тироксину. Вони відповідають за обмін жирів, білків і вуглеводів в організмі, роботу статевої, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, а також за психічні функції. ТТГ стимулює вироблення гормонів щитовидної залози (Т3 і Т4), а коли їх рівень піднімається, вони пригнічують виділення ...

Читати повністю...

Які гормони основні здати на початку циклу

Всім доброго дня))) вступаю я в новий цикл, смуток в сторону, хочу перевірити гормони першої фази) але без фанатизму, найосновніші. Підкажіть які і на який день циклу, овулен у мене зазвичай пізня, друга фаза 12 днів. І у нас в місті Кур'єр по вівторках і п'ятницях возить аналізи, краще адже у вт? Можна і в пн звичайно. Сьогодні перший день циклу! І які гормони? Естрадіол, ФСГ, лг, тестостерон ...? ТТГ, Т3, Т4, пролактин здавала. А ще начиталася всякого про густу ...

Читати повністю...

здача гормонів

Всім привіт! Збираюся вперше здати кров на гормони на 5 дц .. Напрямок від лікаря немає, тому що стаж планування не дуже великий. Скажіть, такий список гормонів нормальний, або потрібно ще щось додати?

Читати повністю...

Аналізи в ХЕЛІКС

Дівчата, привіт! Оскільки здавати нам купу аналізів все ми шукає де вигідніше, так ось кому надо .. В ХЕЛІКС (Москва, може і ін міста - треба перевіряти) в березні знижка на деякі потрібні аналізи, зокрема: гормони - 20% (ТТГ, ЛГ, ФСГ, Т4 св, ДГЕА і ін) планування вагітності - 15% (вич, сифіліс, торч) клінічний і біохімічний аналіз крові Необхідно завантажити на сайті купон

Читати повністю... Читати повністю Vazuza

10 квітня 2017, 11:21

гормони

Дівчатка, підкажіть. Хочу самостійно здати аналізи на гормони. Знайшла в Гемотест наступний пакет: 27.80. Жіночі гормони (фолікулярна фаза) п / н складу комплексу 1 Глобулін, що зв'язує статеві гормони 2 ДГА-S 3 ЛГ 4 Прогестерон 17-ОН 5 Пролактин 6 Т4 вільний 7 Тестостерон 8 ТТГ 9 ФСГ гормон Естрадіол Коштує це все задоволення там 5 тисяч. Фолікулярна фаза це ж коли менструація йде, правильно? На який день циклу краще здавати? Чи потрібно це все? або може щось одне? Рік тому був викидень, в ...

Читати повністю... Читати повністю Irin @.

24 грудня 2015 року, 9:27

Гормони щитовидної залози

Здавала в початку Б - було все в порядку з гормонами, здала зараз - після 30-ти тижнів, знижений Т4, хоча ТТГ в нормі, що це може бути? Ні Г, ні терапевт, нічого виразного не говорять, говорять, що головне ТТГ в нормі - це основний показник, але просять перескласти і самі ж вказують, що це дивно, але зрозуміти причину зниженого аналізу не можуть. З чим це може бути пов'язано - знижений Т4?

Читати повністю...

аналізи на гормони!

Дівчатка, підкажіть пожалуйста..Мне лікар сказала здати аналізи на купу гормонів, в їх числі Т3 і Т4. Але я щось не уточнила у лікаря який здавати ЗАГАЛЬНИЙ Т3 і Загальний Т4 або Вільний Т3 і ВІЛЬНИЙ Т4. Який треба здавати то? Краще точніше?)

Читати повністю... Читати повністю Алесечка Лисена

31 грудня 2016, 8:56

заморожена кров на гормони

Доброго ранку всім! З наступаючим Новим роком. Всім удачі і що-б все мрії сбилісь.Девочкі питання у мене такий, мені потрібно було здати кров на гормони, ЛГ, ФСГ, Пролактин, Е2, Т3, Т4, здала в поліклініці у себе (я в поліклініці працюю) мало того їх на 3-5 день здають я здала на 2 день циклу. так мені сказали що її заморозять, і відправлять тільки після свята 09.01.17, скажіть це не вплине на коректний аналізу. так.как будуть заморожені.? просто не хочеться втрачати місяць, після свята записана до ...

Читати повністю... Читати повністю Марина Мирна

8 вересня 2016, 17:22

Планова явка і суцільні розлади ((

Сходила сьогодні на планову явку до гінеколога. І засмутилася. Тиск низький 80 на 60 - жах, хоча відчуваю себе добре. Прийшли результати аналізів на гормони щитовидки. Все в нормі, крім Т4 (своб.) Знижений - результат 9,5 при нормі 10-23,2 пмоль / л. Направили до ендокринолога, до нього ще фіг знає коли потраплю. Скажіть, мені вже варто лити сльози через це гормону або це не так страшно? І що з цим роблять зазвичай? Заспокойте мене, будь ласка, а я поки на йогу ось ...

Читати повністю... Читати повністю Olga

23 вересня 2015 року, 21:26

Гормони щитовидної залози

Хто-небудь стикався з такою проблемою: знижений гормон Т4 вільний (0.712, при нормі 0.89-1.76). При цьому ТТГ в нормі (1.96, при нормі 0,4-4.0). Була тиждень тому у кардіолога зі скаргою на тахікардію, та направила на узі серця (все ок) і здати аналіз гормонів щитовидки. Ось сьогодні отримала результат (((переживаю, це нічого не сказати .... Почитала чим загрожує нестача цього гормону і хоч плач. Термін то вже 19 тижнів майже ... Завтра йду до ендокринолога, звичайно. Але спершу хотілося б дізнатися, може хто був...

Читати повністю... Читати повністю cucutica

10 серпня 2016, 13:34

Підвищені антитіла щитовидки

Добрий день, дівчата Зараз на 7-8 тижні вагітності. Ніколи не було проблем з щитовидкою ні у мене, ні у кого в родині. В першу вагітність теж все було в нормі. Прийшли результати аналізу на гормони щитовидної залози. Анти тиреоглобулін 513,30 при нормі до 115, Анти тіреопероксідазе 438,10 при нормі до 34. Решта гормони ТТГ, Т3, Т4 все в нормі. Записалася до ендокринолога. У кого були подібні показники, підкажіть, будь ласка, до чого готуватися, до яких наслідків для малюка? Паніка .....

Читати повністю... Читати повністю corpia

23 грудня 2015 року, 22:31

ТТГ і Т4 в другому триместрі

Таке питання. Я стаю на обліку по щитовидці у ендокр. Зрозуміло що при Б ходжу туди часто, здаю аналізи на ТТГ і постійно коригують дозу гормонів. Але тут моя лікар з полікл. поїхала на курси і довелося йти платно в клініку. Там сказали що потрібно здавати ТТГ і Т4 і кожен місяць. А це в два рази дорожче ніж просто ТТГ. Що це викачка грошей або при Б так завжди? Раніше Т4 був завжди в нормі. До своєї лікарки потраплю ...

Читати повністю... Читати повністю Льонок

15 серпня 2016, 10:09

Аналізи, які ще?

Привіт всім. Плануємо малюка, але вже 5 міс. ніяк (((вирішила перевірити себе повністю, вже здала - коагулограмму, гомоцестеін, ТТГ, інфекції, аналіз крові і сечі, біохімію крові, мазок. Аналізи всі в порядку, ТТГ - менше 2. Під початок циклу хочу піти здати аналізи на гормони, щоб до Г піти вже з ними і не втрачати безцінний час))) з нею порадитися зараз можливості немає ((((Дівчата, подивіться досвідченим погляд на мій список))) може щось треба додати або прибрати? і так, мій план : 1 ...

Читати повністю... Читати повністю Лера

29 січня 2016, 23:52

Про гормони щітавіткі (ТТГ і Т4)

Ох, дівчата-красуні, поділіться своєю думкою-досвідом ось з якого питання. У мене друга вагітність, 18 неделек, недавно здала ТТГ - 4,41 і Т4 - 0,78, ендокринолог сказала, що Т4 - в нормі, а ТТГ немає, треба знижувати до 2, призначила еутірокс дозуванням 25. Проблем з щітовіткой ніколи не було, в першу вагітність ці аналізи взагалі не здавала (не призначали), в 2014 році був в нормі (десь теж 4 з чимось, але для не вагітна це норма), а ось тепер гормони виписали ...

Читати повністю... Читати повністю Що йде за мрією

2 вересня 2016, 20:48

Які гормони здавати?

Дівчатка, підкажіть, які гормони здавати в другій фазі? Перед початком планування вирішила обстежитися. Потрапила до гарної Г. (як мені здається), тільки вона злегка затягує обстеження. Вирішила прискоритися сама і передбачаючи її наступний крок вирішила здати аналізи на гормони в цьому циклі. В першу фазу (4день) здала: ФСГ, ЛГ, пролактин, тестостерон, ДГЕА, прогестерон, кортизол, ТТГ, Т4, Т3. Виявився підвищений дуже сильно пролактин (я грішу на те, що пішки тупала від будинку до Мед.центру і до того ж переживаю про майбутню біопсії ...

Читати повністю... Читати повністю Ганна

16 жовтня 2015 року, 18:19

Гормони чоловіка, ПІДВИЩЕНО ФСГ, хто знає що це?

Чоловік здав аналізи на гормони, ніби все в нормі, крім ФСГ.Вообще ось результати: ТТГ 1,24 норма 0,4 - 4т3 вільний 6,18 норма 4,0 - 8,6т4 вільний 16,4 норма 10,3 - 24 , 5ФСГ 19,1 Норма 0.7 - 11.1ЛГ 6,06 Норма 0,8 - 7.6Что за гормон такий ФСГ? і через що він може бути підвищений? чи може це якось впливати на те що не получаетя ЗАБ?

Читати повністю... Читати повністю Марина

20 вересня 2016, 12:54

Аналіз на гормони щитовидної залози. Чи потрібні вони ??

Всім доброго часу доби !! Термін вагітності 16-17 тижнів. Моя гінеколог призначила в 17-18 тижнів. здати аналізи перевірити щитовидну залозу. Вони не дешеві, і на УЗД (робила майже рік тому) все було добре, тому і думаю а чи варто їх здавати? Або це обов'язково? І якщо раптом щось не так, хіба зараз можна буде що-небудь робити ?? Ось перелік аналізів, виписала з Синево, нічого в них не розумію))): (Тиреоїдний: ТТГ, Т4 св., АТПО) (тиреотропного гормону (ТТГ); Пероксидаза щитовидної залози, антитіла (ATПO); ...

Читати повністю... Читати повністю долара

16 серпня 2016, 23:46

Бланки аналізів - хто може поділитися?

Дівчата, вже змучилася зі збором аналізів. В черговий раз у лікаря в ЖК, вона забракувала всі безкоштовні аналізи і сказала переробити все платно, так як якщо робити у них, то в терміни інших аналізів я не вкладуся, + додала до переліку ще ряд аналізів, яких ні в кого в переліку не бачу:

Читати повністю... Читати повністю Малинка

17 вересня 2015 року, 19:30

Результати аналізів

Підкажіть, дівчинки. У мене постійно підвищений пролактин (дізналася про це при плануванні 1 дитини), заб. на Достинексом. Цього разу так не виходить, вирішила здати аналіз на ТТГ. 17.07.15 крім ТТГ 5,310 при нормі до 4. Всі інші (Т3 загальний, Т3 вільний, Т4 загальний і Т4 вільний) в нормі. 20.07.15 здала ще раз в іншій лабораторії, результат 2,93 при нормі до 4. Дуже здивувалася. 21.07.15 Зробила УЗД - Хронічний аутоімунний тиреоїдит. Ендокринолог дала напрямок здати ще раз аналіз через два ...

Читати повністю...

ДРУГА ВАГІТНІСТЬ))))

Всім привіт))) завагітніла вдруге, старшої донечки 4 роки 9 міс. У порівнянні з минулим вагітністю, ходила просто чудово. З дочей я не вилазила з лікарень. Почала вставати на облік здала аналізи в тому числі і на гормони щитовидної залози. Гормон ТТГ в нормі а під Т4 вільний занижений норма 10.3-24.5 а у мене 8.49. Начиталася всякої годості в інтернеті тепер переживаю. Дівчата у кого так було? Які наслідки для дитинки? Ато лежу в лікарні, поки випишуть і дійду до лікаря з розуму ...

Читати повністю...
34. Це до ендокринолога?
І ми тільки на вітрянку перехворіли, могло вплинути на результати?
Які наслідки від цього гормону?
Хто-небудь стикався з таким?
Чи небезпечно це?
Може у кого то була така проблема?
Як лікувалися?
Чи заважає цей показник овуляції?
Хто знає ці аналізи можна здати в будь-який день циклу або в якийсь певний?
Може прямо завтра з ранку сходити здати в Інвітро ?